Evinizi geliştirerek akıllı yapın.

BİZİM HİKAYEMİZ

Akıllı Güvenlik Uzmanları, Daha Akıllı Yaşamı Görün

IMILAB, akıllı ev güvenlik çözümlerinin güvenilir bir küresel sağlayıcısıdır. Nisan 2014’te kurulan IMILAB, dünya çapında satılan 40 milyondan fazla güvenlik kamerası ile Çin’de akıllı ev güvenlik çözümlerinin lider tedarikçisi olarak tanınmaktadır. Samsung için önemli bir teknoloji ve ürün tedarikçisiyiz. Şimdi, ünlü akıllı ev çözümlerimizi geliştirerek yenilik yapmaya devam ediyoruz. Akıllı tasarım ve entegre kablosuz teknoloji sayesinde içiniz rahat olsun sadece bir tık ötede.

IMILAB, akıllı ev güvenlik çözümlerinin güvenilir bir küresel sağlayıcısıdır. Şimdi, ünlü akıllı ev çözümlerimizi geliştirerek yenilik yapmaya devam ediyoruz.

GÖREVİMİZ

IMILAB, akıllı ev güvenlik çözümlerinde bir pazar liderinden daha fazlasını hedeflemektedir. Amacımız, sürekli araştırma ve yenilik yoluyla en iyi akıllı ev teknolojilerine öncülük etmektir. Bu, sürekli olarak koruyan, ilham veren, bağlantı kuran ve müşterilerimizin yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre olan ürünler yaratmak anlamına gelir.

VİZYONUMUZ

IMILAB, sizin ve evinizin her zaman bağlı olduğunuz bir dünya inşa etmek istiyor. Nerede olursanız olun sevdiklerinizin ve en değerli eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabileceğiniz bir yerdir. Ancak bu bağlantı yalnızca güvenliğin ötesine geçer. Yaşam alanınızı kontrol etmek ve onu kendinize ait kılmak için zahmetsiz bir yetenektir.

GÜVENLİĞİ YENİDEN TANIMLAMAK

Evler, topluluklar, ofisler. Odak noktamızı anıların inşa edildiği yerlere ve en önemli olanlarla veriyoruz. IMILAB ürünleriyle elde ettiğiniz yüksek performanslı lensler, geniş açılı görüntüler, geniş depolama ve iki yönlü iletişim, en değerli alanlarınızı benzersiz bir kolaylıkla kontrol etmenize ve bunlarla etkileşime geçmenize olanak tanır.

EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

IMILAB’ın kurucu üyeleri Microsoft, IBM, Samsung, Acer’dandır. Ekibimiz, İnternet, iletişim ve AIoT endüstrisinden en iyi ürün mühendisleri, mimarlar ve kıdemli teknik uzmanlardan oluşmaktadır. Hedefimiz, en müşteri odaklı akıllı ev teknolojisi şirketi olmak. İcat ettiğimiz her yeni ürün, yarattığımız hizmet veya açtığımız her yeni ürün, insanların birbirlerinin fikirlerini daha güçlü kılmak için birlikte çalışmasının sonucudur.

Tarihçemiz

2014
IMILAB kuruldu. 2.5 milyonun üzerinde cihaz satıldı.
2014
2015
100 milyonu aşan geliri ile IMILAB, Mi 100 milyon Kulüp zincirinin ilk üyesi oldu. Dünyanın ilk ses kontrollü ip kamerası 'IMILAB Ev Güvenlik Kamerası"
2015
2017
Kendi markamız IMILAB piyasaya sürüldü. 60'tan fazla ülkeye 20 milyondan fazla cihaz sevk edildi.
2017
2019
En çok satan ürünümüz EC2, Indiegogo'da 600 bin USD fonla bir kitle fonlaması gerçekleştirdi. IMILAB eksiksiz bir akıllı ev çözümünü piyasaya sürdü Dünyadaki ilk Akıllı Kapıyı piyasaya sürdük.
2019
2020
İlk deneyim merkezimiz Pekin'de açıldı.
2020